Płatny staż dla studentów anglistyki

Asystent w dziale wsparcia klienta

Kraków

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach.

Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju.

Dla naszego klienta w Krakowie – organizacji wspierającej najbardziej złożone oraz ciekawe  zadania

z zakresu zarządzania zaangażowaniem, talentami, wynagrodzeniami oraz świadczeniami, poszukujemy ko osób na stanowisko Asystenta w dziale wsparcia klienta.

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów w tym także zagranicznych, polegająca na dostarczaniu informacji i wyjaśnieniu wątpliwości związanych ze świadczonymi przez firmę usługami
  • Budowanie relacji z klientem

Wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Chęć do dalszego doskonalenia się, wysoka motywacja do pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie kontaktu z klientem

Oferujemy:

• Szkolenie z zakresu pakietów socjalnych, które oferuje firma
  • Elastyczny grafik (część etatu)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta zagranicznego
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, wśród młodych osób, chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl z numerem referencyjnym CC15/STAZYSTAWSPARCIE/MYPRACA/KRK/1084 w tytule maila.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”