Frankofonskie Forum Innowacji, 2 grudnia 2015 r. w Warszawie

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na Frankofońskie Forum Innowacji, które odbędzie się 2 grudnia 2015 r. w budynku Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1). Forum organizowane jest wspólnie przez GADIF (Grupa Ambasad, Przedstawicielstwa i Instytucji frankofońskich w Polsce), Konferencję rektorów uczelni członkowskich Uniwersyteckiej Agencji Frankofonii w Europie Środkowej i Wschodniej (CONFRECO) oraz Politechnikę Warszawską.

Zdając sobie sprawę z coraz większej roli innowacji w rozwoju społeczeństwa, przygotowaliśmy to wydarzenie, aby uwydatnić język francuski jako narzędzie innowacji w XXI wieku i frankofonię jako siłę napędową postępu. Forum posłużyć ma przede wszystkim zawieraniu porozumień między podmiotami publicznymi i prywatnymi oraz tworzeniu możliwości nawiązywania współpracy między przedstawicielami uczelni i środowisk gospodarczych. W Forum udział wezmą francuskojęzyczni przedstawiciele Europy Środkowej i Wschodniej, posiadający językową lub gospodarczą więź ze światem frankofońskim krajów członkowskich/obserwatorów regionu.

Zapraszamy do podzielenia się z nami korzyściami z innowacji i badań, korzyściami z mówienia po francusku i przynależności do wielkiej rodziny frankofońskiej w środowisku borykającym się z poważnymi wyzwaniami gospodarczymi i bezpieczeństwa.

Licząc na Państwa obecność, pozwalamy sobie przekazać nasze najlepsze życzenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres: francophonie@roembassypl.org

Program wydarzenia można znaleźć w załączniku.

Pozdrawiamy,

Cyrielle DUFRENNE

Chargée de mission scientifique et universitaire

Koordynator ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej