Juz za tydzien: Wirtualny Salon studiów we Francji « E-Campus do Francji »

Wirtualny Salon studiów we Francji « E-Campus do Francji »

Od 16 do 27 listopada 2015

Salon organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl

Bezpłatna rejestracja

Niepowtarzalny w Europie, Wirtualny Salon studiów we Francji i perspektyw zawodowych oferowanych dla absolwentów francuskich uczelni, adresowany jest do licealistów, studentów i polskich absolwentów szkół wyższych.

Innowacyjny, nowoczesny i prosty w obsłudze pozwala na przygotowanie projektu studiów lub znalezenie stażu albo pracy o dowolnej porze nie wychodząc z domu!

Współorganizowany przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France, Wirtualny Salon studiów we Francji www.e-campusdofrancji.pl zaprezentuje podczas drugiej edycji ofertę 35 uczelni francuskich oraz 7 firm.

Poprzez dostęp do interaktywnych modułów, Salon stworzy okazję licealistom i studentom do zaplanowania projektu studiów oraz:

Zapoznania się z informacjami i pobrania broszur o studiach we Francji, o podwójnych dyplomach francusko-polskich, o programach stypendialnych, o zakwaterowaniu oraz życiu we Francji,

Wzięcia udziału w czatach na żywo z przedstawicielem Campus France Polska,

Uczestniczenia w czatach na żywo z przedstawicielami uczelni francuskich obecnych na Salonie.

Studenci i absolwenci, którzy poszukują stażu lub zatrudnienia będą mogli wziąć udział w czatach na żywo z firmami, które rekrutują osoby o profilu frankofońskim lub frankofilskim. Uczestnicy mogą również zapisać swoje CV na stronie Salonu i oczekiwać na kontakt potencjalnego pracodawcy.

Bezpłatna rejestracja na stronie:  www.e-campusdofrancji.pl

Więcej informacji na temat Wirtualnego Salonu: http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/2015/09/28/wirtualny-salon-dla-studentow-e-campus-do-francji-od-16-do-27-listopada-2015/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1134301259919619/

Plakat wydarzenia przekazujemy w załączniku.

Pozdrawiam,

Cyrielle DUFRENNE

Chargée de mission scientifique et universitaire

Koordynator ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej